Recenzie POLAR

• pomer cena/výkon
  • 4 riadkový display
  • multisport
  • nemožnosť zmeniť remienok
  • starší model - ale odskúšaný

Overený zákazník MTBIKER shop Overený zákazník

Pridané: 24. augusta 2017

Zakúpený v MTBIKER shop

Som veľmi spokojný so všetkými funkciami. Super pomer ceny / výkon / dizajn. Veľmi dobre sa synchronizuje s mobilnou appkou. Dáta ktoré hodinky poskytujú sú veľmi presné. Mobilná aplikácia a POLAR flow vo webovom prehliadači poskytujú veľa možností a poskytujú celkový prehľad na všetky moje rôznorodé aktivity. Je to ideálny produkt pre človeka, ktorý je aktívny.

Výdrž batérie je super. Zatiaľ som nabíjal hodinky cca 1x za týždeň.

Na tomto produkte vidieť, že značka POLAR má 40 ročné skúsenosti so šport testermi. K produktu je výborná dokumentácia, jednoduché ovládanie. Hodinky sú veľmi príjemné na každodenné nosenie.

Je to môj prvý šport tester, ale myslím, že pri značke POLAR zotrvám aj v budúcnosti.

Overený zákazník inSPORTline.sk Overený zákazník

Pridané: 31. júla 2017

Zakúpený v inSPORTline.sk

hodnotiť by mal majiteľ, keďže je to dar, no kolegovia po diskusii majú s ním skúsenosti a potvrdili, že je to dobrý výrobok.

Overený zákazník hodinky-365.sk Overený zákazník

Pridané: 20. júla 2017

Zakúpený v hodinky-365.sk

• dlhá výdrž pri bežnom nosení, presné GPS aj meranie tepu na zápestí
  • zatiaľ nič

Overený zákazník Epicentrum.sk Overený zákazník

Pridané: 11. apríla 2017

Zakúpený v Epicentrum.sk

• výdrž batérie
  • presnosť GPS (používam na bicykli)
  • meranie srdcového tepu na zápästí
  • jednoduché ovládanie
  • design
  • aplikácia Polar flow

Solídne športové hodinky s GPS za prijateľnú cenu. K hodinkám ako takým nemám žiadne výhrady. Údaje z GPS napriek tomu, že ich využívam najme na bicykli, sú presné. Presnosť merania tepu nemám možnosť overiť.
Bohužiaľ inštalácia aplikácie Polar Flow v PC a nastavenie hodiniek bolo zdĺhavé (pravdepodobne technické problémy na stránke) a zabralo asi 2 hodiny. Po nainštalovaní aplikácia ako tak funguje, ale nie je príliš "užívateľsky priateľská", najmä čo sa týka nastavenia hodiniek. Aplikáciu v mobilnom telefóne sa mi doteraz nepodarilo s hodinkami spárovať, čo mi v konečnom dôsledku nevadí, keďže primárne sťahujem údaje z hodiniek do PC.
Hodinky plnia svoj účel a som s nimi spokojný.

Polar M600

Polar M600

Pridané: 21. decembra 2016

• Lahke
  • Rychle nabijanie
  • Vydrz baterie
  • Presne meranie
  • Problemy so synchonizaciou s telefonom

Hodinky su lahucke, dobre sa nosia, menu je prehladne, meranie je presne, v rezime vypnuteho displeja vydrzia 5-6 dni (15-20% denna spotreba), hodina rezimu training zozerie asi 10% baterie. Jediny nedostatok zatial vidim v opatovnej synchronizacii - ak zrusim synchronizaciu s iphone a chcem ju obnovit, treba hodinky restartovat... inak, instalacia a synchronizacia s iphone bola bezproblemova...

Overený zákazník Behshop.sk Overený zákazník

Pridané: 19. decembra 2016

Zakúpený v Behshop.sk

• Meranie tepu je dost presne
  • GPS ked chyti signal, tak zaznamenava polohu spolahlivo.
  • Vodotesnost pre plavanie.
  • Moznost pripojit hrudny pas Polar H7 pre uplne presne meranie srdcovej frekvencie aj ked ho treba dokupit. Kazdopadne to povazujem za vyhodu, ze tu ta moznost je.
  • Displej je dobre citatelny.
  • Budik sa da nastavit len na mobile v aplikacii Polar Flow a naslednou synchronizaciou preniest do Polar M200. Menu to priamo na hodinkach zatial neumoznuje.

Po predchadzajucich skusenostiach s Polar A300 v kombinacii s hrudnym pasom Polar H7 je to presne to, co som chcel. Sportester s meranim srdcovej frekvencie priamo na ruke, takze nepotrebujem riesit hrudny pas. Vysledny graf pre tu istu bezecku trasu je porovnatelny s tym, co zvykol namerat hrudny pas Polar H7, aj ked zaciatocny nabeh je pomalsi. Pre urcenie v akom HR frekvencnom pasme bezim je to uplne dostacujuce. GPS spolahlive, len som mezdi panelakmi musel najst miesto, kde signal najde rychlo. Najprv to trvalo 10 minut, kym sa nasiel signal, ale potom som nasiel miesto asi 100m od domu, kde nie je taka husta panelakova zastavba a kde signal nabehne za 10 sekund. GPS signal je uz potom stabilny a polohu urcuje velmi presne. Vodotesnost pri plavani overena. Hodinky na ruke dobre sedia, neprekazaju a pre meranie srdcovej frekvencie nemusia byt silnejsie pritiahnute aj ked sa to podla navodu doporucuje. Kedze ho mam iba treti den, tak celkovu vydrz baterie neviem este posudit. Po hodinovom behu trvalo dobijanie asi 20 minut.
Notifikacie a prepojenie s mobilom nehodnotim, kedze to nevyuzivam.

Overený zákazník BScom s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 10. augusta 2016

Zakúpený v BScom s.r.o.

• Display je pohodlne citatelny za priameho silneho slnka rovnako ako v pritmi.
  • Pri pohybe v meste, kde su poulicne lampy nie je potrebne zapinat podsvietenie.
  • Naozaj presne GPS (samozrejme v zavislosti od okolia).
  • Hrudny pas H7 funguje bezchybne, dokonca aj pri manipulacii s pasom pocas treningu.
  • Aplikacia pre android vyzaduje verziu 4.3, teda ak mate smartphone s nizsou verziou, tak je potrebne davat hodinky z ruky pre synchronizaciu s PC.
  • Aplikacia pre synchronizaciu s PC nie je podporovana v Linuxe.
  • Nie vsetky typy sportovych profilov je mozne definvoat v hodinkach a teda je potrebne aktivitu nahrat ako Outher outdoor a potom to dodatocne po synchronizacii na webe pretypovat napriklad na silove cvicenie (typ sportoveho profilu silove cvicenie nie je v ponuke pri vytvarani sportovych profilov).
  • Aj ked je telo hodiniek pomerne male, tak ram hodiniek ich vysku zvisuje, pretoze nie je ohybny. To moze mat za nasledok pri tensich zapastiach to, ze hodinky budu odstavat, da sa to ale vyriesit tym, ze hodinky sa budu nosit vyssie na ruke.

S vyrobkom som velmi spokojny, lahke intuitivne ovladanie.

Display je pohodlne citatelny za priameho silneho slnka rovnako ako v pritmi. Pri pohybe v meste, kde su poulicne lampy nie je potrebne zapinat podsvietenie.

Prvych 10hodin nosenia hodinky nezbrazuju dennu aktivitu, co moze niektorych zneistit, ak si tuto informaciu neprecitaju v manualy. Po 10hodinach noseniach hodinky pocase celeho dna priebezne aktualizuju dennu aktivitu.

Celodenne nosenie hodiniek nie je tak problemove, ako o tom popisuju ine recenzie vyplivajuce iba z udaju o hmotnosti.

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 13. mája 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• Vyborna presnost merania
  • Vynikajuca analytika na webe

Produkt mam len kratko. Bol prijemny prekvapenim - moje ocakavania boli prekonane (vid hodnotene "Pre"). Zvysok (odolnost, atd.) ukaze cas...

Pridané: 19. apríla 2016

• Skvela cena.

Dakujem za spolahlivost.

Pridané: 6. januára 2015

• Presnosť meraní
  • Výdrž batérií
  • Kvalita hrudného pásu

Ostal som veľmi nemilo prekvapený z kvality a funkčnosti tohoto zariadenia. Výrobok som dostal od sestry na vianoce a preto ani neviem kde bol kúpený. Je mi ľúto povedať sestre, že je to na nič. :-( a že sú to vyhodené peniaze.
Zariadenie je absolútne nepresné a výpočty napr. spálených kalórií sú absolútne mimo raality. Odchýlka cca 40% od skutočných prepočtov sa mi zdá naozaj veľmi zlá na to, že zariadenie pracuje s mojimi presnými údajmi ako je vek, hmotnosť pohlavie a výška atď. Zariadenie aktuálne už ani nepoužívam. Stratil som v neho absolútnu dôveru a presnejšie údaje dostanem napr. už z môjho rotopedu, ktorý počíta s odchýlkou medzi 10-12% (a to som chcel ja hlupák naivný mať presnejšie údaje). Nehovorím o podpriemernej výdrži batérií (a to som poctivo hodinky uvádzal po použití do spánkového režimu ako bolo v návode) Ďalšia vec čo ma šokovala bola kvalita prevedenia hrudného pásu. V mieste kde sa pás spája (princíp ako dámska podprsenka) sa mi už asi po piatom použití začal spoj strapkať. Myslel som, že zle vidím. Strašný šmejd za strašné peniaze. :-(
Za seba teda môžem povedať, že určite neodporúčam investovať do kúpy tohoto zariadenia.

Pridané: 27. decembra 2014

• Vela zaujimavych funkcii
  • Individualne nastavenia podla preferencii
  • Mobilna aplikacia zatial iba pre iPhone
  • Neponuka fotografovanie pocas sportu

splnuje moje pozadavky

Pridané: 21. septembra 2013

• batéria
  • hrudný pás

Polar RS300X som si kupoval za predpokladu vysokej kvality.
Som sklamaný, lebo som kúpil precenený výrobok. Pred tým som vlastnil lacný Šport Tester z Lidlu. Ten mi vydržal oveľa viac bez problémov. V tomto prípade neplatí porekadlo "Nie som taký bohatý aby som si kupoval lacné veci.
Merač TF z Lidlu cena cca 35 €
Polar RS300X ktorý vydržal fungovať spoľahlivo cca 6 mesiacov aj jeden deň.
Oprava!
Výmena batérie, nový hrudný pás, 2 x poštovné - zaslanie na reklamáciu a zaslanie späť.
spolu nakúpené v TOP-TREND 43,74 €

bateria vydržala menej ako 7 mesiacov záruka 3 mesiace
hrudný pás vydržal menej ako 7 mesiacov, záruka 6 mesiacov

Som sklamaný.
Peter Kollárik

Pridané: 21. septembra 2013

• batéria
  • hrudný pás

Polar RS300X som si kupoval za predpokladu vysokej kvality.
Merač TF z Lidlu cena cca 35 €
Polar RS300X ktorý vydržal fungovať spoľahlivo cca 6 mesiacov aj jeden deň.
Oprava!

Overený zákazník SPORTWARE.sk Overený zákazník

Pridané: 6. septembra 2012

Zakúpený v SPORTWARE.sk

• jednoduchý
  • chýba slovenské alebo ceske menu

ok

Zobrazujem 101 - 116 zo 116 recenzií 1...2 3 4 5 [ 6 ]